Metalowe metki odzieżowe

Metalmoda to firma od lat zajmująca się produkcją akcesoriów metalowych. Wszystkie stworzone przez nas przedmioty odlewamy z wysokiej jakości stopów metali, dostosowując projekt do indywidualnych potrzeb klienta. Metalowe metki odzieżowe (inaczej wszywki lub blaszki) przyszywane są do każdego rodzaju konfekcji, np.: kurtek, koszul, bluzek etc. Swoją ofertę blaszek z logo kierujemy głównie do projektantów i producentów odzieży. Każdemu zależy na wyróżnieniu swojej marki. Metalowe metki odzieżowe produkowane przez firmę Metalmoda ze Rzgowa to doskonały sposób na realizację tego planu. Bez względu na to, czy stawiasz na nowoczesny design czy tradycyjne rozwiązania, nasze metki świetnie wkomponują się w Twoje projekty. Już dziś poznaj ofertę metalowych metek!

Metki metalowe produkowane są na indywidualne zamówienia, klient decyduje o ich wielkości i kształcie (kółka, kwadraty, prostokąty, serduszka, etc).

Metalowe metki odzieżowe to prawdziwy hit. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość trwałego wyróżnienia ubrań. W przeciwieństwie to papierowych etykiet, blaszki nie ulegają spraniu, dzięki czemu metka z logo marki pozostaje niezmieniona przez długi czas użytkowania ubrań czy akcesoriów. Zainwestuj w metki odzieżowe na zamówienie i daj się zapamiętać swoim klientom!
Zadbaj o swój wizerunek! Napisz do nas, by poznać szczegóły oferty.