Guziki herbowe

Producent metalowych guzików herbowych – poznaj naszą ofertę.

Firma Metalmoda to wiodący producent guzików metalowych w Polsce. Posiadamy w swej ofercie setki wzorów, a także jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa nowy model guzika, całkowicie od podstaw. Produkujemy guziki herbowe, koszulowe, na stopce, z dziurkami, pokryte emalią, brokatem oraz z logo firmy. Rozbudowany park maszynowy, wieloletnie doświadczenie oraz dodatkowe usługi, które świadczymy na terenie naszej firmy tj. grawerowanie laserowe umożliwiają nam podjęcie się nawet najtrudniejszego zadania.

Metalowe guziki to idealne rozwiązanie do wszelkiego rodzaju odzieży.

Koszule, płaszcze, żakiety czy nowoczesne marynarki – wszystkie te ubrania potrzebują odpowiednio dobranych guzików. Ten jeden drobny akcent może całkowicie zmienić wymowę stroju. Metalowe guziki do kurtek skórzanych to świetna propozycja dla tych, którzy chcą stylizacją podkreślić swój niepokorny charakter. Odpowiedni kształt i kolor guzików może też sprawić, że garderoba stanie się bardziej elegancka. Postaw na guziki metalowe do wyrobów skórzanych czy jeansowych i ciesz się modnymi ubraniami!

Oferujemy hurtową sprzedaż  guzików, w całości odlewanych ze stopów metali.

Jeśli poszukujesz metalowych guzików do płaszczy, kurtek, marynarek, spodni to wiedz, że dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasza oferta